Hem / Produkter / PU-regnrock / PU-regnrock för män

PU-regnväst för herrar

Stilnummer: KBM1092
Produktbeskrivning

Beskrivning:

Hög kvalitet / vattentät / vindtät / fashionabelt; herrar; PU-regnväst med fleecefoder, för fiske. Alla sömmar svetsades med transparent PU-tejp, # 5 plastkedja på västen. Fyra fickor kan läggas på alla typer av fiskesaker.


Specifikation:

Allt material överensstämmer med Oeko-Tex 100 Standard.

Shell Fabric:; 50%; Polyester 50%; PU,; 190 gsm, WP = 3000 mm.
Storlek: SML-XL-XXL-3XL

Färg: Svart / marinblå

Förpackning: en uppsättning; en PE-polybag och 10; st i en kartong, cirka 8 kg; per kartong, kartong = 70x45x20 cm


Storlekstabellen vi gjorde tidigare för denna PU Rain Vest / CM herr:

PU Rainv Vest herrar för män S M L XL XXL 3XL
Axel454749515355
Bröst112118124130136142
Fålla110116122128134140
Framlängd för HPS7172,57475,57778,5
Nacke16,917,518,118,719,319,9
Framhalssläpp10,51111,51212,513
Back Neck Drop1,51,51,51,51,51,5
Ärmhålform HPS30,53131,53232,533
Bröstfickor från HPS22,52323,52424,525
Bröstfickor från CF5,255,756,256,757,257,75
Fickor från CF5,255,756,256,757,257,75
Fickor från Hem5,55,55,55,55,55,5
Tillbaka Yoke Höjd15,51616,51717,518
CB kragehöjd5,55,55,55,55,55,5
Klaffbredd för bröstfickor13,513,513,5141414
Klaffhöjd för bröstfickor555555
Bröstfickor Höjd16161616,516,516,5
Fickbredd18181818,518,518,5
Klaffbredd för fickor22,522,522,5232323
Klaffhöjd för fickor777777
Skaftbredd7,57,57,57,57,57,5
Axeln ner3,53,53,53,53,53,5


Varför välja oss:

1, kvalitet och leverans är båda de viktigaste sakerna för oss.

2, kundens krav är alltid det enda målet och standarden för vårt arbete.

3, Vi kan göra prover enligt din designinformation omedelbart.


Kontakter
  • Telefon: +86 158 3399 2359
  • E-post: michael@puraincoat.com
  • kvarteren: 314, Hengshan Street, Yuanshi County, Shijiazhuang, Hebei, Kina 051130
Kontakta oss
michael@puraincoat.com 18427162 michaelleeis

michaelleeis